Być liderem w branży materiałów medycznych

Dom

Henan Yoshield Medical Products Co.,Ltd

Im Online Czat teraz
Chiny Henan Yoshield Medical Products Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Henan Yoshield Medical Products Co.,Ltd Certyfikaty
Bardzo dziękuję za pomoc w tym roku i wspaniałe produkty. Bez względu na to, jakie są zestawy chirurgiczne lub fartuchy dla pacjentów, używamy ich codziennie. W przyszłym roku złożymy nowe zamówienie na kontener.

—— Winston Mcewan

Dziękujemy za kombinezon ochronny, osłonę twarzy, suknię izolacyjną, pomóż nam bardzo w walce z COVID-19.Najlepsze zdrowie!

—— Bluszcz

Bardzo profesjonalny dostawca, może dostarczyć różnorodne produkty chirurgiczne, wystarczy wspólna specyfikacja i cudownie wydrukowałem moje logo na opakowaniu.

—— Eric Boateng

Ta wzajemna współpraca trwa około 3 lat, zarówno pakiety chirurgiczne, jak i świadczone przez nich usługi są przewyższające oczekiwania. Nasza współpraca potrwa wiele lat.

—— Giorgi Mezvrishvili

Henan Yoshield Medical Products Co.,Ltd

Henan Yoshield Medical Products Co.,Ltd
Henan Yoshield Medical Products Co.,Ltd
Henan Yoshield Medical Products Co.,Ltd
Henan Yoshield Medical Products Co.,Ltd
1 2 3 4
Medycyna YOSHIELD Wystawa medyczna w Düsseldorfie Targi Kantońskie
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : OEM
Ilość pracowników : 160~200
Coroczne wyprzedaże : 4000000-7000000
Rok założenia : 2014
pc Export : 90% - 100%

HENAN YOSHIELD PRODUKTY MEDYCZNE CO., LTD. to firma specjalizująca się w badaniach i rozwoju, produkująca i sprzedająca jednorazowe produkty medyczne i produkty ochronne, założona w 2014 roku. Nasza fabryka znajduje się w hrabstwie Changyuan w prowincji Henan, która nazywa się „Domem materiałów sanitarnych”. Teraz staliśmy się jednym z wiodący producent spersonalizowanych opakowań chirurgicznych w Chinach.

 

Z najnowszym sprzętem produkcyjnym na świecie.Posiada własne centrum sterylizacji EO i ma ścisłą kontrolę nad produkcją i sterylizacją.Nasi dostawcy surowców przeszli przegląd Medline i Cardinal, a folia do nacinania pochodzi z produktów 3M.Głównie produkuje i dostarczajednorazowe produkty włókninowe, takie jak chusty chirurgiczne, fartuchy chirurgiczne, kombinezony do szorowania, koc rozgrzewający, pokrowiec na sprzęt i naczynie na nerki.

 

Ponieważ jesteśmy firmą zintegrowaną zarówno z przemysłem, jak i handlem, mamy więcej atutów w handlu.Posiadamy aprobatę Państwowej Komisji Gospodarczo-Handlowej, Generalnej Administracji Celnej, zatwierdzanie handlu uprawnieniami do importu i eksportu.Mamy silne podstawy ekonomiczne i sieć relacji, obszerną kadrę techniczną i starannie budujemy usługę door to door.Możemy zapewnić to, co najlepsze dla Twojej przesyłki importowej i eksportowej, tras lotniczych i cła opłacanego w imieniu ubezpieczenia i innych usług.

 

Korzyść:

 

1. Standard produkcji

Przede wszystkim wszystkie produkty firmy są kontrolowane i kontrolowane zgodnie z normą EN13795, z warsztatem czyszczącym o powierzchni 100 000 metrów kwadratowych (ISO Class 8), laboratorium mikrobiologicznym i laboratorium fizycznym.

 

2. Środowisko;

Nasza fabryka znajduje się 600 km od portu Qingdao.Podróż do portu zajmuje około 8 godzin.Niezależnie od zakupu surowców, kosztów pracy, logistyki i transportu, hrabstwo Changyuan zapewnia obfite zasoby i doskonałe środowisko, aby zapewnić nasze zdolności produkcyjne.

 

3. Personel

Pracownicy w hrabstwie Changyuan mocno opanowali wszystkie umiejętności produkcyjne i znają specyfikację produkcji, gwarantują jakość i dostawę produktów.

 

4. Doświadczenie

Obecnie mamy ponad 100 klientów z Google, wystaw, Alibaba i innych platform B2B.Roczna sprzedaż to ponad 4 miliony dolarów.Bogate doświadczenie w branży materiałów eksploatacyjnych sprawiło, że YOSHIELD stał się nową gwiazdą na rynku.

Rozwijamy coraz więcej klientów, posiadamy dużą wiedzę na temat nawyków i środków ostrożności na rynkach zagranicznych.Teraz utworzyliśmy dwie grupy biznesowe, które zajmują się różnymi produktami.

 

Pokażemy Ci wszystkie nasze zalety i doskonałe produkty, jeśli pojawi się szansa na współpracę.Życzę, aby nasze produkty mogły dotrzeć do większej liczby krajów, tworzyć większą wartość, a YOSHIELD może!być liderem w branży materiałów medycznych.

 

Szczegóły kontaktu
Henan Yoshield Medical Products Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Derek Zhang

Tel: 86 15038207822

Faks: 86-371-53319639

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas