Wyślij wiadomość

Być liderem w branży materiałów medycznych

Dom

Nanyang Major Medical Products Co.,Ltd

Im Online Czat teraz
Chiny Nanyang Major Medical Products Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Nanyang Major Medical Products Co.,Ltd Certyfikaty
Bardzo dziękuję za pomoc w tym roku i wspaniałe produkty. Bez względu na to, jakie są zestawy chirurgiczne lub fartuchy dla pacjentów, używamy ich codziennie. W przyszłym roku złożymy nowe zamówienie na kontener.

—— Winston Mcewan

Dziękujemy za kombinezon ochronny, osłonę twarzy, suknię izolacyjną, pomóż nam bardzo w walce z COVID-19.Najlepsze zdrowie!

—— Bluszcz

Bardzo profesjonalny dostawca, może dostarczyć różnorodne produkty chirurgiczne, wystarczy wspólna specyfikacja i cudownie wydrukowałem moje logo na opakowaniu.

—— Eric Boateng

Ta wzajemna współpraca trwa około 3 lat, zarówno pakiety chirurgiczne, jak i świadczone przez nich usługi są przewyższające oczekiwania. Nasza współpraca potrwa wiele lat.

—— Giorgi Mezvrishvili

Nanyang Major Medical Products Co.,Ltd

Nanyang Major Medical Products Co.,Ltd
Nanyang Major Medical Products Co.,Ltd
Nanyang Major Medical Products Co.,Ltd
Nanyang Major Medical Products Co.,Ltd
Nanyang Major Medical Products Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Wystawa medyczna w Düsseldorfie Targi Kantońskie Warsztaty Warsztaty
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : OEM
Ilość pracowników : 160~200
Coroczne wyprzedaże : 4000000-7000000
Rok założenia : 2014
pc Export : 90% - 100%

NANYANG MAJOR MEDICAL PRODUCTS CO., LTD.jest firmą specjalizującą się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży jednorazowych produktów medycznych i produktów ochronnych., założona w 2014 roku.który nazywa się "Dom Materiałów Sanitarnych"Teraz jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań chirurgicznych w Chinach.

 

Z najnowszym sprzętem produkcyjnym na świecie, ma własne centrum sterylizacji EO i ma ścisłą kontrolę nad produkcją i sterylizacją.Nasi dostawcy surowców przeszli przegląd Medline i Cardinal, a folia nacięcia pochodzi z produktów 3M. Głównie produkuje i dostarczajednorazowe produkty niew tkanine, takie jak opakowania do zabiegów chirurgicznych, szaty chirurgiczne, garnitury, koce ogrzewające, pokrywka sprzętu i naczynia nerkowe.

 

Ponieważ jesteśmy spółką zintegrowaną zarówno z przemysłem, jak i handlem, mamy więcej zalet w handlu.Ogólna Administracja CelnaMamy silne podstawy ekonomiczne i sieć relacji, kompleksowy personel techniczny i starannie budujemy usługę od drzwi do drzwi.Możemy zapewnić najlepsze dla Twojego importu i eksportu przesyłki, linii lotniczych i opłat celnych płaconych w imieniu ubezpieczeń i innych usług.

 

Zalety:

 

1. Standardy produkcji

Po pierwsze, wszystkie produkty firmy są kontrolowane zgodnie z normą EN13795, w warsztatach czyszczenia o powierzchni 100 000 metrów kwadratowych (klasy ISO 8),Laboratorium mikrobiologiczne i fizyczne.

 

2Środowiskowe

Nasza fabryka znajduje się 600 km od portu Qingdao.Changyuan County zapewnia bogate zasoby i doskonałe środowisko, aby zapewnić naszą zdolność produkcyjną.

 

3. Personel

Pracownicy w hrabstwie Changyuan mają mocno opanowane wszystkie umiejętności produkcyjne i zna specyfikację produkcji, gwarantuje jakość i dostawę produktów.

 

4Doświadczenie

Obecnie mamy ponad 100 klientów z Google, wystawy, Alibaby i innych platform B2B. Roczna sprzedaż wynosi ponad 4 miliony dolarów.Bogate doświadczenie w branży materiałów medycznych uczyniło YOSHIELD nową gwiazdą na rynku.

Rozwinęliśmy coraz więcej klientów, mamy wielką wiedzę o zwyczajach użytkowania i środkach ostrożności na rynkach zagranicznych.

 

Chcemy, aby nasze produkty mogły dotrzeć do większej liczby krajów, tworzyć większą wartość, a YOSHIELD możebyć liderem w branży medycznej.

 

Szczegóły kontaktu
Nanyang Major Medical Products Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Polt

Tel: 86 15038207822

Faks: 86-371-53319639

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas